DOVOLENÁ - veškeré objednávky vytvořené od 3.2. - 10.2.2023 budou vyhotoveny a odeslány až po 13.2.2023. Děkujeme za pochopení. By Paulina jewelry

O mně

BY PAULINA jewelry je česká značka, která vznikla v roce 2020, kdy se její zakladatelka Paulina rozhodla svoji zálibu pro výrobu korálkových šperků, ke které tíhla už od dětství, posunout výš a přenést tak svoji vášeň pro design, cit pro detail a také mnohaleté zkušenosti práce pro věhlasné módní domy, do originálních ručně vyráběných šperků, které pro Vás tvoří především srdcem.

 

Výroba šperků mě lákala už od dětství, miluji titěrnou práci, je to pro mne také určitá forma relaxu. Nesmírně mě to baví. Zajímám se o astrologii a znalost léčivých kamenů, proto jsem tyto obory důkladně prostudovala a stala se z nich má záliba. Dnes tyto znalosti využívám pro tvorbu personalizovaných šperků podle znamení zvěrokruhu a odpovídajících vlastností polodrahokamů. Mé šperky Vám tak dodají potřebnou energii a harmonizují vaše tělo, mysl a duši.

 3335124E-EA13-45B2-8A1F-BD81AF5ED7E6

Zakládám si na kvalitních materiálech a preciznosti výroby, ráda pro Vás tvořím šperky na míru. Používám polodrahokamy, perly, sterlingové stříbro AG925, pozlacené stříbro 18kt zlatem, šperkařskou ocel. 

 

Ručně gravíruji do kovu, pokud si přejete personalizovaný šperk s pro Vás srdcovým textem.

 

Veškeré šperky vyrábím sama, v domácím studiu v Praze. Každý šperk tvořím až po obdržení objednávky. Skladem většinou šperky nemám. Doba výroby závisí na složitosti šperku, zpravidla je to 5-14 dnů od objednávky, poté šperky posílám na adresu Zásilkovnou. Zakládám si na udržitelnosti, proto i obaly pro šperky jsou ručně vyrobené, mojí maminkou. Kapsičky z příjemné plsti, převázané mašlí, které Vám skvěle poslouží ke skladování šperků.

 
Pokud si přejete vyrobit šperk na přání, napište mi v sekci Na zakázku, na bypaulinajewelry@gmail.com nebo do zprávy na Instagramu.
 
Jsem tu pro Vás, z celého srdce
 
Paulina
 
1_662205FD-D093-4D9C-9E13-58213F23F3D4
 
 
Zpět do obchodu