O nás

BY PAULINA jewelry je česká značka, která vznikla v roce 2020, kdy se její zakladatelka Paulina Gardavská rozhodla svoji zálibu pro výrobu šperků, ke které tíhla už od dětství, posunout výš a přenést tak svoji vášeň pro módu a design, cit pro detail a také mnohaleté zkušenosti práce pro věhlasné módní domy, do originálních ručně vyráběných šperků, které pro Vás tvoří především srdcem.

 
3335124E-EA13-45B2-8A1F-BD81AF5ED7E6

 

 
Paulina se specializuje na výrobu šperků z drahých kamenů, sladkovodních perel a ušlechtilých kovů, v nabídce najdete stálé i sezónní kolekce, také pro Vás ráda tvoří na míru, personalizované šperky podle vašich představ. Ručně gravíruje (speciálním gravírovacím perem) do kovových medailonků, pokud si přejete šperk vyzdobit pro Vás srdcovým textem. 
 
Znalost astrologie a léčivých kamenů využívá pro tvorbu podle znamení zvěrokruhu. Šperk Vám tak dodá potřebnou energii a harmonizuje vaše tělo, mysl a duši.
 
Veškeré šperky vyrábí sama, v domácím studiu v Praze. Tvoří až po obdržení objednávky. Výběr z tvorby můžete vidět a zakoupit v showroomu Satu salon na Šeberově v Praze.
 
IMG_4151 
 
 
BY PAULINA jewelry si zakládá na udržitelnosti, proto i balení šperků je z ekologického materiálu s láskou ručně vyrobené Pauliny maminkou. Kapsičky převázané mašlí, které Vám skvěle poslouží ke skladování šperků.
 
 
IMG_4104
 
 
Paulina je vášnivý sportovec, vegetariánka, miluje jógu, v zimě snowboard a v létě válení se u moře, kávu a červené víno. Má dvě malé děti a úžasného manžela, rodina ji denně inspiruje a motivuje tvořit z lásky a s pečlivostí se zaměřením na každičký detail.

  

Pokud si přejete vyrobit šperk na přání, napište nám v sekci Na zakázku, na bypaulinajewelry@gmail.com nebo do zprávy na Instagramu.
 
Z celého srdce,
 
Paulina Gardavská
BY PAULINA  jewelry
Zpět do obchodu