Jak nakupovat

Užitečné informace

 

Veškeré šperky pro vás vyrábím ručně, na základě objednávky, to znamená, že jakmile objednávku vytvoříte, pustím se do výroby. Šperky předem vyhotovené nemám. Výroba mi zabere několik dní, záleží na náročnosti konkrétního šperku, někdy mám pro Vás šperk hotový už v den objednávky, jindy mi výroba trvá týden. Ve většině případů je doba výroby 3-10 dní.

 

U konkrétního produktu, který si přejete objednat, si můžete vybrat provedení. Téměř všechny mé šperky nabízím ve zlatém i stříbrném provedení. Dále pak máte na výběr varianty polodrahokamů, typ přívěsku, symboly, znamení zvěrokruhu a další. Po zvolení jednotlivých variant můžete potvrdit výběr a přejít do nákupního košíku.

 

Pokud si nevyberete z mé nabídky produktů, můžete vyplnit formulář v sekci Na zakázku a vyrobím Vám šperk podle vašich představ. S tím, že jednotlivé komponenty zůstávají z mé nabídky, ale nakombinuji Vám je, jak si budete přát. Zároveň šperk na zakázku stále nese vizi a design mé tvorby.

 

U personalizovaných šperků, kde je možnost rytí, prosím napište požadovaný text, který si přejete do medailonku vyrýt, do poznámky pro prodejce před dokončením objednávky. Gravíruji ručně a medailonky mají rozměr 1 cm, proto prosím o kratší texty, jména, nejlépe iniciály.

 

Většinu šperků - náhrdelníky, náramky z polodrahokamů a řetízků, náušnice, řetízky na brýle, anklety a prstýnky balím do ručně ušitých kapsiček BY PAULINA. Kapsičky jsou z příjemné plsti převázané hedvábnou mašlí, skvěle Vám také poslouží ke skladování šperků. Šňůrkové náramky a některé řetízky na krk balím na dárkovou kartu BY PAULINA a do celofánového obalu. Následně šperky ukládám do bublinkové obálky, takže nemusíte mít starost, že by se s nimi během přepravy něco stalo.

 

Šperky posílám výhradně přes Zásilkovnu. Můžete si zvolit doručení na výdejní místo Z - point, nebo doručení přímo na adresu, které rovněž zprostředkovává Zásilkovna.

 

Zasílám po celé České republice, na Slovensko i do dalších zemí EU.

 

Objednávky k Vám dorazí většinou během 2 pracovních dnů, při variantě doručení na výdejní místo. U doručení na adresu záleží doba dodání na aktuálních možnostech přepravce.

 

Pokud vám šperk, který jste objednali, nesedí a potřebujete ho upravit, můžete mi šperk poslat zpět, nejlépe opět přes Zásilkovnu. Napište mi email a domluvíme se na úpravě.

 

Jestliže se vám se šperkem něco stalo, můžete se na mě určitě obrátit. Napište mi email, nejlépe s fotkou produktu a popisem, co se přihodilo. Následně se domluvíme na opravě, výměně, nebo jiném způsobu vyřízení reklamace. Vyřízení reklamace trvá do 30ti dnů od obdržení vámi reklamovaného zboží. Prosím vemte na vědomí, že reklamace se nevztahuje na běžné opotřebení šperků, mechanické poškození, jako je přetržení řetízku, nebo šňůrky, prasknutí kamínku či perly, nebo na běžnou oxidaci kovu. Pokud se Vám se šperkem stane nehoda, neváhejte mne také kontaktovat, ráda pro Vás šperk opravím. Budu Vám za opravu účtovat materiál, práci a poštovné.

 

Pokud byste na mne měli další dotazy, nevěděli si rady s objednávkou, nebo jste si přáli šperk vyhotovený na zakázku, prosím neváhejte mne kontaktovat na email, do zprávy na instagram nebo zde ve formuláři Na zakázku.

 

Děkuji, Paulina Gardavská

Zpět do obchodu